Blondeerimis- ja eritööd (Olaplexi ja toonimisega)

  • Lühikeste juuste blondeerimine (toonimisega ja Olaplexiga) 115 € Kasutame peale blondeerimist Kemoni poolt välja töötatud Velian Kompleks värve (naturaalsete taimede kompleks, mis on tunnustatud tõhusaimaks naturaalseks hooldusaineks juuksetööstuses! Naturaalne abessiiniaõli sisaldab ohtralt niisutavaid rasvhappeid. Õli imendub hästi juustesse ja taastab neid. Lisaks niisutab ka peanahka.
  • Pikkade juuste blondeerimine (toonimise ja Olaplexiga) 150 € Kasutame peale blondeerimist Kemoni poolt välja töötatud Velian Kompleks värve (naturaalsete taimede kompleks, mis on tunnustatud tõhusaimaks naturaalseks hooldusaineks juuksetööstuses! Naturaalne abessiiniaõli sisaldab ohtralt niisutavaid rasvhappeid. Õli imendub hästi juustesse ja taastab neid. Lisaks niisutab ka peanahka.
  • Eritööd (Balayage, airtouch ) alates 200 € Lepitakse kokku konsultatsioon)
  • Poolpikkade juuste blondeerimine (toonimise ja Olaplexiga) 130 € Kasutame peale blondeerimist Kemoni poolt välja töötatud Velian Kompleks värve (naturaalsete taimede kompleks, mis on tunnustatud tõhusaimaks naturaalseks hooldusaineks juuksetööstuses! Naturaalne abessiiniaõli sisaldab ohtralt niisutavaid rasvhappeid. Õli imendub hästi juustesse ja taastab neid. Lisaks niisutab ka peanahka.
  • Ülipikkade juuste blondeerimine (toonimise ja Olaplexiga) 170 € Kasutame peale blondeerimist Kemoni poolt välja töötatud Velian Kompleks värve (naturaalsete taimede kompleks, mis on tunnustatud tõhusaimaks naturaalseks hooldusaineks juuksetööstuses! Naturaalne abessiiniaõli sisaldab ohtralt niisutavaid rasvhappeid. Õli imendub hästi juustesse ja taastab neid. Lisaks niisutab ka peanahka.